Ako to všetko začalo

Príbeh značky Dodoli začal v roku 2017, kedy sa nám narodila naša dcérka Oli. Ako všetci milujúci rodičia aj my sme hľadali najlepšie spôsoby, ako pripraviť tie najzdravšie jedlá pre naše dieťa. Neboli sme spokojní s riadom, ktorý bol vtedy dostupný na trhu (buď bol plastový, alebo nespĺňal naše potreby a očakávania pri kŕmení dieťaťa).

Začali sme hľadať zdravšie a praktickejšie možnosti ako naservírovať jedlo nášmu dieťaťu. Zistili sme, že na trhu je nedostatok praktických a zaujímavých misiek a tanierov vyrobených bez plastu pre bábätká a malé deti. Vytvorili sme si zoznam požiadaviek, ktoré by mal spĺňať perfektný riad pre deti. Po prvé, mal by byť vyrábaný z nezávadných a ekologických materiálov. Po druhé, riad by mal byť pre deti zaujímavý a ľahko použiteľný. Po tretie, mal by sa dobre čistiť a tiež byť trvácny. A po štvrté, naša dcérka nás naučila, že jedenie sa môže rýchlo zmeniť na dobrodružstvo plné neporiadku. A tak sme prišli na to, že nevyhnutnosťou musí byť špeciálna prísavka, ktorá zabráni prevráteniu riadu.

Nakoniec sme zistili, že žiaden detský riad nevyhovuje našim kritériám a požiadavkám, a preto sme sa rozhodli vstúpiť na trh a ponúknuť naše produkty rodičom ako sme my. A tak vznikla naša značka Dodoli.

Čo ponúkame?

Značka Dodoli je určená predovšetkým deťom a rodičom – a s rešpektom k prírode. Ponúkame praktické, zaujímavé, ekologické a ľahko použiteľné výrobky, ktoré podporujú vývoj dieťaťa. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám dieťaťa i rodičov a súčasne boli šetrné voči životnému prostrediu.

Začali sme s bambusovými miskami, taniermi, hrnčekmi a lyžičkami, v súčasnosti naša kolekcia obsahuje najrôznejšie zábavné a praktické podbradníky, netečúce poháriky, fľašky, detské uteráky a osušky, mušelínové prikrývky a oveľa viac. Deti ich milujú, sú veľmi praktické pre rodičov, vyrobené z netoxických materiálov, ako je nezávadný potravinársky silikón, bambusové vlákno, vlna, bavlna či potravinárska nehrdzavejúca oceľ.

Dodoli riad, príbory, hrnčeky a poháre deti milujú hlavne kvôli svojim zábavným a zaujímavým tvarom a farbám. Rodičia ocenia, že vďaka Dodoli riadu sa deti budú tešiť na každé jedlo, a tiež, že misky a taniere sú vybavené efektívnymi protišmykovými prísavkami, ktoré zabraňujú nepríjemným nehodám. Stačí zatlačiť na tvrdý povrch a prísavka zostane na svojom mieste, vďaka čomu je servírovanie jedla podstatne menej chaotické a stresujúce. Bambusové lyžičky majú mäkkú silikónovú špičku, a preto nepoškodzujú zúbky a ďasná dieťaťa. Hrnčeky a poháre sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám detí rôzneho veku a v rôznych štádiách vývoja. Podbradníky majú špeciálne vrecká, ktoré zachytávajú jedlo, ktoré vypadáva deťom z úst. A oveľa viac…

Veríme, že vy a vaše dieťatko si, rovnako ako Oli, užívate výrobky Dodoli.

Ďakujeme!

Oli, Rox a Alex